Відгуки про компанію Запчасти для ноутбуков Oki-parts
Олександр Р.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Якісний товар. Хороші ціни. Всім рекомендую.
Едуард В.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Всё хорошо, спасибо.
Литвинчук Леонид Николаевич Л.
Дуже погано
Клавиатура бракованная
Тарас Васильович Ч.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
З продавцем не зв'язувались, але замовлення було виконано вчасно, опис відповідає дійсності, все працює на 100%!
Виктор Д.
Добре
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Роман М.
Добре
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Дуже довго відправляли посилку
Ростислав Ж.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Все ок.
Олександр З.
Дуже погано
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Заказал клавиатуру 4-го сентября - ни перезвона ни сообщения, только статус поставили (выполнен), звонил слушал пол часа автоответчик - что все операторы заняты! Наконец-то дозвонился 8-го сентября - на что мне ответили что их пока нету - ждем поставку на днях! Такое отношение к клиентам хорошего впечатления не оставляют!
Андрій С.
Дуже погано
Угода на маркетплейсі Prom.ua
можливо це був такий збіг обставин, але замовив клавіатуру до ноутбука, сам звязався, передплатив на картку,чекаю, пройшло 3 дні, запитуюсь чи відправили - пишуть так - трек номерпише чекають отримання від відправника!... 3го замовив, 7го числа ще раз уточнюю, не відправили ще.... кажу дякую міг з аліексперса замовити і прийшло б так само....
Якісний товар. Хороші ціни. Всім рекомендую.
Всё хорошо, спасибо.
Клавиатура бракованная
З продавцем не зв'язувались, але замовлення було виконано вчасно, опис відповідає дійсності, все працює на 100%!
ДобреДуже довго відправляли посилку
Все ок.
Заказал клавиатуру 4-го сентября - ни перезвона ни сообщения, только статус поставили (выполнен), звонил слушал пол часа автоответчик - что все операторы заняты! Наконец-то дозвонился 8-го сентября - на что мне ответили что их пока нету - ждем поставку на днях! Такое отношение к клиентам хорошего впечатления не оставляют!
можливо це був такий збіг обставин, але замовив клавіатуру до ноутбука, сам звязався, передплатив на картку,чекаю, пройшло 3 дні, запитуюсь чи відправили - пишуть так - трек номерпише чекають отримання від відправника!... 3го замовив, 7го числа ще раз уточнюю, не відправили ще.... кажу дякую міг з аліексперса замовити і прийшло б так само....